Sponsorzy i partnerzy.:: Witamy na EXITORRENT! ::.
To jest prywatny tracker, więc musisz się zarejestrować, żeby mieć pełny dostęp do strony.
Zanim zaczniesz cokolwiek tu robić, proponujemy, żebyś zapoznał się z regulaminem!
Jest to tylko kilka zasad, ale prosimy o ich przestrzeganie!

Updated

Ogólne reguły - Łamanie tych reguł może doprowadzić do utraty konta.
 • Nie przeciwstawiaj się woli załoganta Exitorrent.

 • Po kliknięciu na link do pobrania należy daną pozycję pobrać do końca w całości i wyseedować zgodnie z regulaminem strony. Niedozwolone jest pobieranie samego pliku (.torrent) bez jego uruchomienia (akcje pobrania pliku .torrent są rejestrowane przez System trackera). Niezastosowanie się do tego zalecenia skutkować będzie blokadą pobierania lub banem na stronie.  

 • Exitorrent.org to strona P2P a więc żyje dzięki ruchowi na torrentach. W związku z tym, na stronie obowiązuje zasada, że należ pobrać minimum 5 pozycji miesięcznie (nie potrzebujemy obserwatorów) a następnie wyseedować je zgodnie z zasadami strony. Niespełnienie tego warunku może zostać potraktowane jako brak aktywności konta, co w konsekwencji może doprowadzić do jego zablokowania lub w ekstremalnych przypadkach usunięcia.   

 • Za brak aktywności oraz za złamanie zasad seedowania i pobierania Twoje konto może zostać zablokowane na stałe. Dotyczy to rang ze stażem na stronie: user - poniżej 4 tygodni, power user - poniżej 10 tygodni).  

 • Nie lekceważ otrzymanych próśb na PW o seedowanie torrentów! Jeśli otrzymasz takie PW z prośbą to jeżeli możesz wróć do seedowania, inni również chcą pobrać interesujące ich pozycje.   

 • Pobrane pozycje seeduj zgodnie z obowiązującymi zasadami na stronie, nikt tego nie zrobi za Ciebie.
  Jeżeli nie jesteś pewny(/a), co jeszcze musisz seedować, skorzystaj z udogodnienia, jakim jest lista H&R dostępna w Twoim profilu, widoczna jako klawisz: .

 • Za pozycje nie pobrane do końca i tak pozostawione, załoga może ukarać Cię blokadą pobierania torrentów.
  W związku z powyższym korzystaj z zakładki Torrenty info w swoim profilu (przykładowe screeny) aby kontrolować czego nie pobrałeś(/aś) do końca:


 • Na stronie obowiązuje zakaz spamowania zarówno w postach na Forum, ShoutBoxie, w komentarzach torrentów jak i w Prywatnych Wiadomościach (PW). Zabronione jest wywoływania efektu flamewar, screamer oraz floodowania i trollingu na Shoutboxie.  

 • Wszystkie prywatne sprawy załatwiaj poprzez PW (Prywatna Wiadomość). Zabrania się na stronie (SB, forum, komentarze, itp) podawanie linków do stron: warezowych, torrentowych, gier typu bite oraz z crackami. Zabronione jest również proszenie o cracki, seriale (sprawy tego rodzaju załatwiamy dyskretnie poprzez PW).  

 • Zachowuj się w sposób kulturalny zarówno na Shoutboxie (czacie) jak i na Forum w stosunku do innych użytkowników. Nie używaj wulgaryzmów, oraz słów ogólnie uważanych za obraźliwe. Zachowania uznawane powszechnie za wulgarne będą odpowiednio nagradzane (możliwe nawet zablokowanie dostępu do pewnych modułów strony lub w ekstremalnych przypadkach czasowa blokada konta).   

 • Nie udostępniaj nikomu pobranych przez Ciebie plików .torrent (więcej w FAQ ). Pamiętaj, że takie przypadki można wyłapać, co w efekcie będzie skutkować nieprzyjemnymi sytuacjami.  

 • Na stronie obowiązuje zakaz reklamowana innych stron torrent. Zakaz obowiązuje na SB, forum, profilach itd. (czyli wszędzie) !. Użytkownicy którzy zlekceważą zakaz będą karani ostrzeżeniem! lub w przypadkach ekstremalnych blokadą dostępu do modułów strony.  

 • Brak seedowania pobranych plików .torrent, ucieczka od seedowania tzw. H&R na pozycji skutkuje otrzymaniem ostrzeżenia za H&R .
  W przypadku przekroczenia dozwolonej ilości ostrzeżeń za H&R użytkownik otrzyma blokadę pobierania torrentów  .

 • Na stronie obowiązują ostrzeżenia na czas określony (od 1 tygodnia do 8 tygodni) lub bezterminowe, w zależności od stopnia wykroczenia.

 • Ostrzeżenie w żaden sposób nie ogranicza możliwości korzystania ze strony, z wyjątkami: osoba ostrzeżona nie podlega automatycznemu awansowi lub jeśli zostanie przekroczony limit ostrzeżeń za tzw. H&R następuje blokada pobierania torrentów.  

 • Użytkownik, który zaprasza na stronę innego użytkownika, będzie za niego odpowiedzialny przez pierwsze 2 miesiące od momentu zaproszenia na stronę (obowiązuje w przypadku zamkniętej rejestracji).  

 • Zaproszenia są dostępne w sklepiku bonusowym (opcja dostępna tylko przy zamkniętej rejestracji) można je kupić za punkty uzbierane za seedowanie lub poprosić załogę o przyznanie zaproszenia.  

 • Możesz posiadać tylko jedno konto na ET, w przypadku wykrycia posiadania więcej niż jednego konta wszystkie zostaną usunięte.

 • Zabronione jest czerpanie korzyści finansowych z ET. Praktyki takie jak sprzedawanie kont, zaproszeń, czy seedowanie za pieniądze, nie będzie tolerowane i spowoduje blokadę konta. To samo dotyczy kupowania kont. Jeżeli wykryjemy takie konto, zostanie ono zablokowane.

 • Administracja strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści publikowane przez użytkowników.
  Publikując wszelkie treści na stronie, tylko użytkownik ponosi za nie odpowiedzialność, w tym odpowiedzialność prawną.

 • PAMIĘTAJ!!!!
  Publikując na stronie treści objęte prawami autorskimi lub odnośniki do takich treści, upewnij się, że posiadasz prawo (licencję)
  do ich rozpowszechniania.
Reguły pobierania - Jeśli te reguły nie będą przestrzegane stracisz przywileje ściągania.
 • Po pełnym pobraniu pozycji (torrenta), należy go seedować przez minimum 48 godzin.  

 • Każdy torrent, po jego pełnym pobraniu, jest widoczny na Twojej liście H&R, do której link znajduje się w Twoim profilu pod nazwą   

 • Na wyseedowanie pozycji (torrenta) w czasie 48 godz., użytkownik ma czas 10 dni, licząc od momentu pełnego ukończenia pobierania pliku (plików).  
 •     Pamiętaj !!!!  
  1. Torrenty nieseedowane przez 48 godz. w czasie 10 dni są widoczne na Twojej liście H&R i oznaczone są flagą w kolorze: q (na końcu tabeli),
  2. Przekroczenie dozwolonej ilości takich pozycji powoduje automatyczne zablokowanie możliwości pobierania kolejnych torrentów - ,
  3. Zdjęcie blokady pobierania torrentów jest wykonywane automatycznie i następuje po wyseedowaniu torrentów (oznaczonych niebieskim kolorem q) do dozwolonego limitu dla danej rangi,
  4. Dozwolone limity niewyseedowanych torentów w czasie 48 godzin w okresie 10 dni dla poszczególnych rang wynoszą:
  5. User-2 pozycje,
   Power user-3 pozycje,
   Super user-4 pozycje,
   Maxi user-6 pozycji,
   Tracker Crew-10 pozycji,
   Seed Master-10 pozycji,
  6. Rangi nie wymienione na powyższej liście są zwolnione z limitów trentów niewyseedowanych w czasie 48 godzin w okresie 10 dni.
  7. Każdy użytkownik oznaczony pucharem jest zwolniony z obowiązku seedowania.

 • Nie wolno rozłączyć pozycji (torrenta) po jego pełnym pobraniu w czasie 2 godzin, jeżeli tak zrobisz popełnisz tzw. H&R (ucieczka od seedowania) i otrzymasz ostrzeżenie czyli warn za H&R, które zostanie trwale zapisane w Twojej indywidualnej historii warnów .
 •     Pamiętaj !!!!  
  1. Każdy nowy w pełni pobrany torrent, trafia na Twoją listę H&R i jest oznaczony flagą w kolorze: q (na końcu tabeli),
  2. Status taki zostaje utrzymany do chwili spełnienia zasady nieprzerwalnego sedowania przez 2 godziny po pełnym pobraniu torrenta,
  3. Po spełnieniu tego warunku (seed 2 godz.) torrent przestaje podlegać rygorom H&R i możesz się czasowo rozłączyć (flaga q),
  4. Jeśli jednak rozłączysz się w czasie 2 godzin. od pełnego pobrania torrenta (status seed: NIE) otrzymasz warna za H&R,
  5. Otrzymanie warna za H&R powoduje zapisanie go w Twojej historii warnów (nawet jeśli wygaśnie lub wykupisz go w sklepie),
  6. W każdej chwili możesz zdjąć aktywnego warna za H&R poprzez wykupienie zdjęcia warna w sklepiku za punkty bonusowe (3 000 pkt) lub poczekać aż sam wygaśnie po upływie okresu na jaki został nałożony (wykupienie lub wygaśnięcie aktywnego warna nie usuwa go z historii warnów !!),
  7. Możesz również usunąć warna za H&R z historii warnów, także poprzez sklepik i wykorzystanie swoich punktów bonusowych (10 000 pkt), podczas tej akcji nie możesz mieć aktywnych warnów za H&R,
  8. Jeśli przekroczysz limit warnów otrzymasz automatyczną blokadę pobierania kolejnych torrentów (limit, licznik i historia są widoczne w Twoim profilu - jeśli masz min. 1 warna za H&R),
  9. Zdjęcie blokady pobierania torrentów za H&R może nastąpić poprzez:
  10. *wykupienie zdjęcia blokady w tym jednego warna z historii warnów, poprzez sklepik za punkty bonusowe (30 000 pkt - skuteczność 100%, oczekiwanie: natychmiast),
   *za dotację strony kwotą min. 20 PLN (skuteczność 100%, oczekiwanie: po zaksięgowaniu kwoty) - należy poinformować, że dotacja dotyczy zdjęcia blokady za H&R (zdjęcie konkretnej ilości warnów z historii uzależniona jest od kwoty - 20 PLN = 1 Warn, kwota wyższa może spowodować usunięcie większej ilości warnów, docelowo nawet wszystkich warnów z historii),
   *kontakt przez HELPDESK z załogą (skuteczność 1% - uzależniona od indywidualnej sytuacji).

   Pamiętaj !!! To są Twoje warny za H&R i tylko Ty na nie pracowałeś, więc tylko Ty możesz je sobie zdjąć !!!!

 • Jeśli na liście torrentów zobaczysz znaczek   FREE  oznacza to, że jest to tzw: darmowy torrent i nie jest na nim naliczany download a jedynie upload! Ściągając takie pliki, a nastąpnie je seedując możesz szybko poprawić swoje ratio.

 • Na pozycjach bez oznaczenia  FREE  możecie decydować sami jak chcecie pobierać. Do tego służą sloty (FL i DU), które każdy z Was posiada. Po ich wyczerpaniu, za punkty Bonus otrzymane za seedowanie możecie je dokupić w dziale wymiany punktów (sklepik).

 • Jeżeli podejrzewasz, że nie jesteś w stanie wyseedować danej pozycji (np. ze względu na rozmiar) nie ściągaj jej. Kilka pozycji (torrentów) ściągniętych, a nie pobranych do końca grozi blokadą pobierania.

 • Nie zatrzymuj seedowania jeżeli widzisz, że na daną pozycję są chętne osoby.

 • Pliki znajdujące się na stronie ponad 80 dni automatycznie uzyskują status  FREE  . Oznacza to, że nie jest na nich naliczany download a jedynie upload!

 • Użytkownicy zarejestrowani, którzy są tylko tzw: obserwatorami (nie pobierają i nie seedują) po upływie 4 tygodni będą usuwani ze społeczności trackera. Także userów, którzy pobierają pozycje (torrenty) i nie seedują (dotyczy to szczególności rangi User), czeka taki sam los, czyli usunięcie ze strony.

 • Powyższe punkty nie dotyczą rangi Donator oraz Encoder.Regulamin ShoutBox`a - Nieprzestrzeganie tego regulaminu grozi otrzymaniem ostrzeżenia, blokadą SB lub blokadą konta.
 • Za przeklinanie, obrażanie innych userów, agresywne zachowanie, dyskryminację na tle wyznaniowym, politycznym i seksualnym, użytkownik może być ostrzeżony Warn lub otrzymać blokadą dostępu do Shoutboxa (czatu). Jeżeli sytuacja będzie się powtarzać, zostanie ukarany blokadą konta (bez względu na staż na stronie).   

 • Zabronione jest proszenie o zaproszenia na jakiekolwiek strony (torrentowe, warezowe, p2p, p2m etc)!

 • Niedozwolone jest podawanie linków do serwisów aukcyjnych.

 • Unikaj błędów ortograficznych i stylistycznych. To jak piszesz, świadczy o Twoim stosunku do innych userów.   

 • Na ShoutBoxie (czacie) obowiązuje zakaz proszenia o seeda. Do tego służy przycisk "Poproś o seeda" w detalach torrenta (przycisk jest aktywny, gdy torrent jest martwy).   

 • Obowiązuje całkowity zakaz reklamowania stron internetowych (bez względu na ich zawartość). Wyjątkiem są rozmowy o stronach (sponsorach - partnerach) trackera. Sponsorzy i partnerzy są zawsze widoczni na stronie głównej.   

 • Zgłaszaj moderatorowi wypowiedzi niezgodne z regulaminem. Najlepiej zrób screen i przeslij do moderatora. To nie będzie tzw. kablowanie kolegi tylko dbanie o kulturę na trackerze.   

 • Nie pisz próśb o wstawienie jakiejś pozycji. Od tego jest dział Prośby

 • Nie proś na czacie o podanie linka do napisów do filmu, seriali, gier, adresów do stron o tematyce Torrent lub Warez. Takie sprawy załatwiamy na PW.   

 • Wszelkie prywatne sprawy z innym userem załatwiaj poprzez PW. Kategorycznie jest to zabronione na ShoutBox`e.   

 • Jeśli chcesz wstawić na ShotBoxie (czacie) link do innej dozwolonej strony, używaj wyłącznie opcji dostępnej pod ShoutBoxem, czyli:
  Wklejenie bezpośredniego linku może skutkować usunięciem tego linku i/lub ostrzeżeniem, ekstremalnie blokadą ShoutBoxa!
    

 • Jeśli chcesz wstawić na ShotBoxie (czacie) obrazek, używaj wyłącznie opcji dostępnej pod ShoutBoxem, czyli:
  Wklejenie bezpośredniego linku może skutkować usunięciem tego linku i/lub ostrzeżeniem, ekstremalnie blokadą ShoutBoxa!

  Link do obrazka musi być zakończony rozszerzeniami: .gif, .jpg lub .png.   Regulamin komentarzy - Nieprzestrzeganie tego regulaminu grozi otrzymaniem ostrzeżenia.
 • Jako użytkownik naszej strony masz możliwość komentować pozycje wstawione na stronie (torrenty). Należy jednak pamiętać o zasadach, których powinieneś/powinnaś przestrzegać:

 • Nie używaj wulgarnego słownictwa.

 • Nie krytykuj uploadera za wstawienie czegoś... no chyba że pozycja łamie regulamin.

 • Nie podawaj linków do stron z crackami i serialami (jedynie dopuszcza się przekierowanie na hosting, na którym znajduje się crack , witaminka lub klucze czy seriale - jeżeli nie ma tego na naszej stronie).

 • Nie pisz w komentarzach numerów seryjnych (dotyczy gier, programów itp.).

 • Nie pisz komentarzy z zapytaniem o seeda, od tego jest przycisk "Poproś o seeda" (w detalach torrenta).

 • Nie zamieszczaj obrazków większych niż 400x400, ponieważ bardzo to przeszkadza czytającym komentarze.

 • Nie pisz dwóch komentarzy pod rząd. Jeżeli chcesz coś poprawić/dopisać użyj funkcji Edytuj.

 • Nie pisz próśb o wstawienie jakiejś pozycji. Od tego jest dział Prośby

 • Nie proś o podanie linka do napisów do filmu.

 • Zgłaszaj moderatorowi komentarze niezgodne z regulaminem.

 • Nie przestrzeganie powyższych zasad może spowodować nałożenie kary w postaci warna lub nawet blokadę pisania komentarzy.Zasady dodawania ZAPOWIEDZI - Nieprzestrzeganie tego regulaminu grozi otrzymaniem ostrzeżenia.
Definicja: Zapowiedź jest to konkretna wersja filmu/serialu/gry, którą zamierzamy wstawić na stronę w najbliższym czasie.
Dodając taką zapowiedź rezerwujemy sobie prawo do wstawienia takiej pozycji jako pierwszy/a.

 • Dodając zapowiedź masz obowiązek podać w opisie link do jej opisu/recenzji znajdującej się w sieci (filmweb, gry-online) oraz wybrać odpowiednią kategorię.

 • Należy podać opis filmu bądź aplikacji zgodny z zasadami opisywania obowiązującym na naszej stronie LINK.

 • Zabrania się dublowania zapowiedzi, masz obowiązek sprawdzić czy zapowiedź nie jest już dodana przez inną osobę/grupę!

 • Nie wolno w jednej zapowiedzi (w kategorii innej niż MegaPack) opisywać kilka plików (np: poszczególnych części filmu, odcinków serialu, konkretnych części jakiejś gry).

 • Zapowiedzi mogą dodawać i realizować tylko ripperzy CiNEMAET i mają pierwszeństwo wstawienia pozycji przed każdą inną grupą. Jeżeli widzisz taką zapowiedź nie możesz wstawić tej pozycji w zapowiedzianym formacie!Zasady pisania REQ - Nieprzestrzeganie tego regulaminu grozi otrzymaniem ostrzeżenia.
  Czym jest REQ ?REQ -> Request -> z j. angielskiego prośba, życzenie.

 • Przed wstawieniem prośby:
  Sprawdź w zakładce Torrent czy nie ma tego czego szukasz. Pamiętaj aby wyszukiwać tytuł pozycji nie tylko w języku polskim ale i angielskim lub innym (oryginalnym dla pozycji).

 • Pisząc prośbę:
  Podajemy jak najwięcej informacji np. Tytuł polski / tytuł oryginalny / rok produkcji interesujące Cię dane techniczne. Podaj informacje na temat kategorii, podkategorii, audio, napisów oraz w przypadku próśb o film i serial zamieść link do Filmweb, iMDB a w przypadku innych próśb link do strony z opisem. Jeśli używasz generatora opisu dodanie plakatu nie jest wymagane.

 • Jeśli nie znasz hostingu na który można wysłać plakat, wejdź tutaj --> LINK

 • Pamiętaj, że jedynym miejscem do pisania próśb jest dział REQ zakładka (Prośby)

 • Dozwolony jest jeden tytuł na jedną prośbę,

 • Nie wolno prosić o rzeczy, które nie miały jeszcze swojej premiery,

 • Zabrania się dublowania próśb,

 • Prośby opisane w sposób niestaranny będą kasowane,

 • Prośby nie wypełnione w ciągu miesiąca od daty ich dodania, będą kasowane.Ogólne zasady forum - Nieprzestrzeganie tych reguł grozi otrzymaniem ostrzeżenia!
  Czym jest FORUM ?Forum jest to miejsce, gdzie użytkownik strony może udzielić swojej wypowiedzi. Ponadto jest to miejsce gdzie użytkownik może znaleźć ciekawe dla niego tematy np: związane z działalnością strony, wszelkiego rodzaju poradniki i inne tematy w których można wyrazić swoje zdanie.

 • Forum tworzą wszyscy zarejestrowani użytkownicy strony. Wspólnie więc dbajmy o jego poziom.

 • Posty mogą zamieszczać wyłącznie zarejestrowani użytkownicy. Piszemy w odpowiednich działach. Nazwy tematów wpisujemy tak, by inni użytkownicy mogli po tytule tematu znaleźć ten, w którym chcą się wypowiedzieć

 • Moderatorzy mogą zamykać, kasować, przesuwać, bądź zmieniać posty, które są niezgodne z zasadami forum i regulaminu, zależnie od ich uznania. W razie niejasności można odwoływać się do załoganta o wyższej randze.

 • Nie tolerujemy chamstwa, głupoty i podobnych zachowań. Wszelkie wymiany zdań na forum oparte na tzw. "personalnych wycieczkach" będą kasowane a ich autorzy odpowiednio karani.

 • Nie wolno zamieszczać postów, które są bezpośrednimi atakami na innych forumowiczów (użytkowników), zawierają prywatne dane osobowe, są reklamami, spamem lub nawołują do wszelkiego rodzaju agresji.

 • Dyskusje prowadzimy w konkretnych tamatach i tylko w ich zakresie. Jeśli dyskusja w danym temacie za bardzo odbiegnie od głównego wątku, wszystkie posty nie związane z zagadnieniem mogą zostać skasowane.

 • Nazwy tematów oraz treść postów opisujemy małymi literami. Kolory czcionki inne niż domyślne, wielkie litery, pogrubiania używamy tylko w celu zaakcentowania, wyróżnienia istotnych elementów wypowiedzi - posty naruszające te zasady mogą być usuwane.

 • Posty łamiące powyższe zasady będą edytowane w części lub w całości albo w pełni usuwane, a ich autorzy będą odpowiednio "nagradzani".Zasady avatarów - Prosimy starać się je przestrzegać.
Czym jest AVATAR ?Avatar jest to obrazek w profilu użytkownika zamieszczany w formatach: gif. jpg. png.

 • Avatary zamieszczamy nie większe niż 150x300 pikseli i 150kB. Mniejsze avatary zostaną dopasowane automatycznie.

 • Nie używaj avatarów zawierających w sobie treści pornograficznych, motywów religijnych oraz barbarzyńskich w stosunku do ludzi i zwierząt.

 • Zabrania się umieszczania w treści avatarów wszelkich reklam (z wyjątkiem oficjalnych sponsorów i partnerów strony).

 • Każdy avatar niezgodny z powyższymi zasadami będzie usuwany.Zasady wysyłania - dodawania plików - Torrenty pogwałcające te zasady będą usuwane bez ostrzeżenia.
 • Każdy użytkownik ma możliwość wstawienia torenta na stronę (rangi user i power user do 1,4 gb).

 • Każdy może zgłosić się na uploadera (decyzję podejmuje załoga) LINK. Regulamin uploaderów TUTAJ.

 • Przed wstawieniem torrenta masz obowiązek zapoznania się ze szczegółami opisywania nazw głównych wstawek LINK.

 • Pierwszeństwo wstawiania mają pozycje dodane w zapowiedziach LINK.

 • Wstawiając pozycję wydaną przez jakąkolwiek grupę p2p kategorycznie zabrania się zmieniania/usuwania nazw torrentów, plików NFO oraz nazw grup jakie umieścili ich twórcy, a także umieszczania w nazwie swoich dopisków. Kategorycznie zabronione jest wstawianie releasów riperów oraz grup riperskich, których lista znajduje się pod tym adresem LINK.

 • Nie wstawiaj torrentów przez kogoś już wstawionych tzw. "Dubli" .Skorzystaj z wyszukiwarki Exitorrent, aby tego uniknąć.

 • Zakaz umieszczania w nazwach wstawianych plików oraz plikach torrent polskich znaków diaktrycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż, Ą, Ć, Ę, Ł, Ń, Ó, Ś, Ź, Ż), torrent nie spełniający tego wymogu zostanie automatycznie usunięty.

 • Wstawiając w kategoriach Filmy, Seriale, Muzyka, Gry, Aplikacje korzystaj z generatorów wstawiania do tego przeznaczonych.

 • Kategorycznie zabronione jest podawanie w opisie i komentarzach linków do stron torrent/warez/p2p.

 • Nie dodajemy na stronę torrentów z :.
  1. Programami freeware,
  2. Zbiorami tapet. Wyjątek to kategoria GSM/PDA,
  3. Trailerami do filmów/gier,
  4. Programami które nie działają, nie posiadają cracka, S/N,
  5. Grami/programami w wersjach demo,
  6. Plikami zawirusowanymi, z załączonym trojanem,
  7. plikami FAKE.

 • Wstawiając w kategorii MegaPack trzymaj się zasady:.
  1. Zawsze przedstaw opis i dane techniczne każdego filmu w paczce (jeśli jest to serial podaj dane techniczne na podstawie jednego odcinka),

 • Zasady seedowania wstawionej pozycji:.
  1. Po wstawieniu pozycji seeduj ją przez minimum 12 godzin (Pamiętaj! To Twoja praca więc utrzymuj wstawkę przy życiu jak najdłużej),
  2. Jeśli otrzymasz PW z prośbą o seeda, w miarę możliwości rozpocznij udostępnianie.

   Jeżeli masz do wstawienia interesującą pozycję w którejś kategorii, a uważasz, że jest niezgodna z regulaminem, zapytaj załogę, być może zrobimy wyjątek.